LED, LCD, PLAZMOVÉ OBRAZOVKY

LCD Full HD TV 95“

První velkoformátový displej o úhlopříčce 95 palců s rozlišením Full HD na světě vytvoří ve vašich prostorách luxusní a podmanivou atmosféru. Skvělý marketingový nástroj ohromí vaše zákazníky fantastickými videi a fotografiemi modelek v životní velikosti nebo vašich produktů. Mimořádně tenký rám a symetrický slim design je ideální pro zobrazení jednolitého obrazu na stojanu, na zdi, jednotlivě nebo při seskupení více displejů. 

LCD Full HD TV 95“

LCD Full HD TV 32“

Jedná se o nejmenší LCD TV obrazovku, která se dá zavěsit na stěnu, nebo postavit na stůl. Obrazovka má úhlopříčku 80cm, vysoké rozlišení FullHD a displej s LED podsvícením.

Bez problémů zvládá přehrávat většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk. Obrazovka má jak standartní HDMI vstup, tak i starší VGA vstup pro připojení starších notebooků.

LCD Full HD TV 32“

LCD FullHD TV 42“

Jedná se o nejpronajímanější velikost LCD TV, je to již dostatečně velká plocha pro prezentaci. Obrazovka má úhlopříčku 106cm, FullHD rozlišení a LED podsvícením. Můžeme nabídnout super slim obrazovky s tenkým hliníkovým rámečkem a fukcemi SMART TV, které ovšem mají absenci VGA vstupu (mají pouze HDMI), ale i modely s VGA vstupem. Všechny naše obrazovky umějí přehrávat většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk.

 

 LCD FullHD TV 42“

Jedná se o zajímavou volbu mezi standartní 42“ a větší 50“ obrazovkou. Obrazovka má úhlopříčku 116cm, FullHD rozlišení s LED podsvícením. Nabízíme obrazovku slim s velmi tenkým hliníkovým rámečkem, tato obrazovka má jak standartní HDMI vstup, tak i starší VGA vstup pro připojení starších notebooků.

Všechny naše obrazovky umějí přehrávat většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk.

LCD FullHD TV 46“

LCD FullHD TV 46“

Jedná se o obrazovky s velikosti, která uspokojí i nadstandartnější požadavky. Obrazovka má úhlopříčku 127cm, FullHD rozlišení a máme varianty plazma TV, nebo LCD TV s led podsvícením. Plazma obrazovky nabízejí oproti LCD TV i starší VGA vstup.

Obě dvě varianty umějí přehrávat většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk.

LCD FullHD TV 50“ a 50“ Plazma FullHD TV

LCD FullHD TV 46“

Jedná se o TV s obrazovkou vhodnou pro působivé prezentace. Obrazovka má úhlopříčku 140cm, FullHD rozlišení s LED podsvícením. Tato obrazovka má standartní HDMI vstup, bohužel starší VGA vstup nemá.

Všechny naše obrazovky umějí přehrávat většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk.

LCD FullHD TV 55“

LCD FullHD TV 55“

LCD FullHD TV 60“

Toto jsou obrazovky s již dost velikou plochou, vhodnou k náročnějším prezentacím. Obrazovka má úhlopříčku 152cm, FullHD rozlišení a LED podsvícení. Obrazovka má jak standartní HDMI vstup, tak i starší VGA vstup pro připojení starších notebooků.

Všechny naše obrazovky umějí přehrávat většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk.

LCD FullHD TV 60“

LCD FullHD TV 70“

Jedná se o velmi velikou obrazovku s úctyhodnou úhlopříčkou 178cm. Hodní se k velmi náročným prezentacím. Obrazovka má FullHD rozlišení a LED podsvícení. Konektivita je jak standartní HDMI vstup, tak i starší VGA vstup pro připojení starších notebooků. I tato obrazovka přehraje většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk.

LCD FullHD TV 70“

LCD FullHD TV 80“

Toto je již úctyhodná velikost obrazovky s úhlopříčkou 203cm. Hodí se pro nejnáročnější prezentace. S touto obrazovkou uchvátíte všechny návštěvníky vaší expozice. Konektivita je jak standartní HDMI vstup, tak i starší VGA vstup pro připojení starších notebooků. I tato obrazovka přehraje většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk.

LCD FullHD TV 70“