DOTYKOVÉ OBRAZOVKY

17“ LCD Dotykový monitor

LCD monitor S1783 s TFT (Thin-Film-Transistor) obrazovkou o úhlopříčce 17 palců, šířkou jednoho bodu 0,264 mm. Monitor obsahuje dotykovou obrazovku s 5 Wires technologií a rozlišením 4096 x 4096 dotykových bodů. Obrazovka je povrchově upravená a minimální aktivační síla je 10 - 80 g. Používat lze jak prsty a stylus, tak i jiné prostředky k tomu určené. Nativní rozlišení monitoru je 1280 x 1024 s dobou odezvy 8 ms, jasem 300 cd/m2 a kontrastním poměrem 800:1. Pro vstup signálu je zde určen pouze analogový D-Sub konektor . Monitor má pozorovací úhly 160° horizontálně a 160° vertikálně a zobrazuje 16.7M barev (8-bit). Monitor je barevně laděn do černé barvy.

17“ LCD Dotykový monitor

19“ LCD Dotykový monitor

19“ dotykový LCD panel V-Touch 1921 CR/CU je profesionálním LCD dotykovým panelem s nadstandardními schopnostmi. Excelentní ergonomické vlastnosti podtrhuje výškové nastavení v rozmezí 50mm. Panel je připraven i pro případné připevnění na zeď či rameno podle standardu VESA, se zabudovanými reproduktory 2 x 1W a digitálním (DVI) i analogovým (VGA) připojením jej můžete plně využívat takřka kdekoli. Kapacitní dotykový panel je pokryt materiálem, který přenáší elektrické napětí. Jakmile se panelu dotknete, malé množství elektrického napětí je v bodě ontaktu zaznamenáno. Obvody umístěné v každém rohu dotykové plochy měří napětí a posílají informace do kontroleru k dalšímu zpracování. Kontroler zaznamená odchylku v napětí na ose Y a na ose X a vyhodnotí bod dotyku. Kapacitní dotyková vrstva může být aktivována pouze prstem. Je však velice přesná a její funkčnost není závislá na prachu, mastnotě apod. Nativní rozlišení monitoru je 1280 x 1024 s dobou odezvy 5 ms, jasem 300 cd/m2 a kontrastním poměrem 700:1. Pro vstup signálu je zde určen analogový D-Sub a digitální DVI konektor.

 

19“ LCD Dotykový monitor

Tento 23“ dotykový monitor je vybaven technologií TN, má černý lesklý rám, výškově nastavitelný panel a nativní rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Odezva GTG je 2 ms, kontrast 80 000:1 a maximální jas 300 cd/m2. Dále disponuje dvěma 1,5W reproduktory, D-sub, DVI a HDMI konektory. Tento monitor podporuje multitouch.

23“ LCD Dotykový monitor

23“ LCD Dotykový monitor

Tento 24-palcový monitor, který díky použití technologie multitouch detekuje současně dva prsty na obrazovce. Tato technologie nabízí značný komfort práce na počítači v zcela novém rozměru. Je symbolem pro dokonalou zábavu a také práci s grafickými aplikacemi. Uživatel, který nechce, aby jeho monitor nesl známky otisků, může použít standardně dodávaného stylusu. Je ukryt v šasi boku monitoru, kde je vždy připraven k použití. Panel produkuje obraz v Full HD rozlišení a jeho čas reakce je pouhých 5ms. Vstup DVI, VGA i HDMI a také port USB pro připojení dotekové funkce poskytují širokou škálu možných připojení. Monitor detekuje současně dva prsty na obrazovce a tak se ideálně hodí pro širokou škálu aplikací.

24“ LCD Dotykový monitor

24“ LCD Dotykový monitor

32” širokoúhlý dotykový LCD panel je profesionálním LCD dotykovým panelem s mimořádnou výbavou a širokoúhlým obrazem s nativním rozlišením 1360 × 768 . Panel je určen zejména k připevnění na zeď či rameno podle standardu VESA ( 400 x 200 ).

Obraz lze připojit přes digitální (DVI) nebo analogový (VGA, BNC) vstup, k dispozici jsou i video konektory (HDMI , S-Video) , panel  je tedy ideální pro prezentace nebo reklamní účely. Používá kvalitní S-PVA TFT s jasem 450cd /m2 a kontrastním poměrem 3000 : 1. Společně s dobou odezvy 8ms tak zaručuje pohodlnou práci ve všech aplikacích. Úhly pohledu dosahují excelentních hodnot 178° / 178° při kontrastním poměru 1 0 : 1. Diváci tak mají přehled o dění na monitoru z jakéhokoliv místa. Obrazovka je osazen optickou dotykovou vrstvou s 2-bodovým ovládáním multi-touch, která je velmi odolná proti mechanickému opotřebení či poškrábání, její životnost je takřka neomezená a lze ovládat prstem nebo jakýmkoliv předmětem. Panel je možné připojit k počítači pomocí USB kabelu a není třeba instalovat žádné ovladače. Funkce multi-touch vyžaduje ovladače pro WinXP a Linux. 

32“ LCD Dotykový monitor

32“ LCD Dotykový monitor

42“ LCD Dotykový monitor

Toto jsou obrazovky s již dost velikou plochou, vhodnou k náročnějším prezentacím. Obrazovka má úhlopříčku 152cm, FullHD rozlišení a LED podsvícení. Obrazovka má jak standartní HDMI vstup, tak i starší VGA vstup pro připojení starších notebooků.

Všechny naše obrazovky umějí přehrávat většinu běžných video a foto formátů přes USB flash disk.

42“ LCD Dotykový monitor

55“ LCD Dotykový monitor

Tento Interaktivní profesionální displej bude skvělým prezentačním materiálem v jakékoli expozici. Je dokonalým řešením pro multimediální expozice, kde bude díky dotykové technologii a multimediální konektivitě středem veškerého dění. Snížení spotřeby a kvalitu zobrazení displeje podporuje podsvětlení LED. Nainstalujete jej snadno, za pomoci držáku využívajícího standard VESA. Technologie Optical Sensing Touch vám zprostředkuje ovládání počítače přímo s využitím dotyků obrazovky. Vaše přednášení se stane efektivnějším, snadnějším a mnohem interaktivnějším, protože vše, co musíte udělat, je ukázat a dotknout se špičkou prstu. Stačí připojit dotykovou vrstvu pomocí rozhraní USB k libovolnému počítači. Pokud využíváte nejmodernější operační systém Windows 7, budete moci dokonce využít technologie snímání dvou dotyků současně!

Panel disponuje senzorem pro zjištění aktuálních světelných podmínek v místnosti. Díky tomu zajišťuje optimální nastavení jasu bez potřeby uživatelského zásahu. S pomocí vestavěného zesilovače s výstupem 2x 12 W můžete k panelu snadno připojit externí reproduktory a umístit je kamkoli do místnosti bez potřeby samostatného zesilovače.

55“ LCD Dotykový monitor